Слухати

Чому Україна приєдналася до СРСР та інші найпопулярніші запити в Google про минуле країн Європи (МАПА) / Новини на Громадському радіо

Чому Україна приєдналася до СРСР та інші найпопулярніші запити в Google про минуле країн Європи (МАПА)

23 лютого 2018 - 17:30
Чеський картограф створив мапу Європи, виходячи із запитів американських користувачів Google «Чому ця країна вчинила так?»

Чеський картограф Якуб Маріан створив мапу найпопулярніших запитів у Google на питання «Чому ця країна зробила так?», пише Independent.

Якуб створив мапу на основі американських запитів у лютому цього року про країни Європи.

Більшість запитів стосуються історії та геополітики. Наприклад:

«Чому Україна приєдналася до Радянського Союзу?»

«Чому Британія вийшла з Євросоюзу?»

«Чому Німеччина напала на Польщу?»

Також є і більш веселі запити:

«Чому Норвегія зробила лицарем пінгвіна?» 

«Чому Швеція заборонила різдвяні вогники?»

Пінгвіна Сера Нільза Олафа зробили лицарем у 2008 році за згоди короля Гаральда V. До того королевський пінгвін зоопарку Едінбурґа був віце-капралом норвезької королівської гвардії. Пінгвіна «всиновив» лейтенант гвардії Нільс Еґелієн. У 2016 році Серу Нільзу Олафу підвищили звання до бригадного генерала. В Единбурзькому зоопарку встановили бронзову статую пінгвіна в повний зріст, така ж статуя розміщена і в штаб-квартирі норвезької королівської гвардії в Осло. 

А різдвяні вогники у Швеції заборонили у 2016 році. Шведська транспортна адміністрація (Trafikverket) тоді не дозволила муніципалітетам розвішувати різдвяні вогні на ліхтарних стовпах в зв’язку з заходами безпеки. Муніципалітети здивувалися такій вимозі та назвали ініціативу безглуздою.

england-8.png

Мапа запитів у ґуґл: «Чому країна вчинила так?» //
Мапа запитів у ґуґл: «Чому країна вчинила так?»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+