Слухати

Нові правила в кварталі червоних ліхтарів: туристам в Амстердамі заборонять фотографувати секс-працівниць / Новини на Громадському радіо

Нові правила в кварталі червоних ліхтарів: туристам в Амстердамі заборонять фотографувати секс-працівниць

23 лютого 2018 - 15:22
Новий закон для туристів почне діяти в квітні. Заборона також стосуватиметься розпивання алкоголю та вживання наркотиків

Відвідувачам Амстердаму з квітня заборонять витріщатися на секс-працівниць та фотографувати їх, повідомляє Independent

Відповідно до нових правил під забороною для туристів буде і галасування, і розпивання алкоголю та вживання наркотиків. 

Нагадаємо, проституція у Голландії легалізована. Секс-працівниці мають свої профспілки та професійні стандарти, також їм надається поліцейський захист.

Нові правила впроваджують в зв’язку з тим, що секс-туризм став основним видом туризму в Амстердамі та зрештою призвів до незаконної сексуальної торгівлі та торгівлі людьми. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+