Слухати

Перші 30 локомотивів General Еlectric планують доставити в Україну до кінця року (ФОТО, Відео) / Новини на Громадському радіо

Перші 30 локомотивів General Еlectric планують доставити в Україну до кінця року (ФОТО, Відео)

23 лютого 2018 - 19:55
Укрзалізниця та General Еlectric підписали угоду на 1 млрд доларів

Публічне акціонерне товариство «Укрзалізниця» очікує до кінця 2018 року отримати перші 30 дизельних локомотивів американської компанії General Еlectric Transportation. Усього український перевізник замовив у компанії із США понад 200 тепловозів.

Про це в ефірі Громадського радіо повідомив в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

«До кінця цього року ми очікуємо надходження 30 локомотивів. Загалом наша програма роботи з General Еlectric передбачає поставку понад 200 тепловозів», — повідомив Кравцов.

imgl4044.jpg

В.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов та виконавчий директор GE Transportation Рафаель Сантана // Укрзалізниця
В.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов та виконавчий директор GE Transportation Рафаель Сантана
Укрзалізниця

Він розповів, що зараз «Укрзалізниця» використовує понад 300 локомотивів. Нові дизельні тепловози повинні забезпечити всі потреби перевізника.

«Ураховуючи те, що тепловози General Еlectric мають більш передові технології, використовують найостанніші технології у машинобудуванні, то 200 локомотивів повинні покрити більшість наших потреб», — розповів Крацов.

Сьогодні, 23 лютого, «Укрзалізниця» й американська компанія General Еlectric Transportation підписали пакет документів, який передбачає 15-річне партнерство у модернізації локомотивного парку та постачання нових локомотивів.

«Результатом угоди ПАТ «Укрзалізниця» з General Electric на суму в 1 млрд доларів США стане модернізація залізниці та розвиток виробництва», — сказав президент України Петро Порошенко під час підписання документів.

Рамковий договір також передбачає модернізацію 75 локомотивів, постачання 225 нових локомотивів GE серії Evolution до 2034 року, а також їхнє технічне обслуговування.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+