Слухати

Підпал офісу журналістів-розслідувачів у Рівному видання пов’язує із професійною діяльністю / Новини на Громадському радіо

Підпал офісу журналістів-розслідувачів у Рівному видання пов’язує із професійною діяльністю

23 лютого 2018 - 08:50
Син журналістки встиг побачити нападника і вже дав свідчення поліції

Підпал офісу проекту журналістських розслідувань «Четверта влада» однозначно пов’язаний із професійною діяльністю. Про це в ефірі Громадського радіо заявила заступниця головного редактора «Четвертої влади» Антоніна Торбіч, яка перебувала в офісі під час підпалу.

«Ми впевнені, що це пов’язано із нашою журналістською діяльністю – підпал. Тому що це приміщення використовувалося суто для нашої роботи», — зазначила журналістка.

Втім, вона наголосила, доволі важко вказати на якогось конкретного підозрюваного, адже видання висвітлю багато тем.

«Постійно досліджуємо незаконні будівництва у Рівному, захоплення земель. Останні теми – відстежуємо захоплення рекреаційних земель Рівного у парках, навколо нашого Басового кута зараз теми піднімали і анонсували, що будем далі вивчати це. Вивчаємо корупцію в різних сферах життя», — зазначила Торбіч.

За словами журналістки, під час підпалу вона  із двома колегами перебували у офісі. Також на місці був її 16-річний син, який встиг побачити нападника. Він уже дав свідчення поліції.

«З того, що ми спілкуємося із поліцією, вони вважають це підпалом на замовлення. Що якийсь замовник, знайшли виконавця, заплатили йому якусь, очевидно, не таку вже й велику суму, судячи з опису виконавця. Поставили, фактично, під загрозу життя і тих, хто працювали в офісі і тих, хто тут неподалік знаходився», — зазначила журналістка.

Головний редактор видання «Четверта влада» Володимир Торбіч також виклав фоторобот можливого нападника та фото згорілого офісу.

Нагадаємо, вчора близько 19 години невідомий підпалив офіс видання «Четверта влада» у Рівному, зокрема він кинув  пляшку із запалювальною сумішшю. Постраждалих немає.

За кілька днів до цього 19 лютого невідомі пограбували хостера, на серверах якого був портал «Четверта влада». Через це зараз сайт видання не працює.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+