Слухати

Підпал редакції «Четвертої влади» може бути пов’язаний з візитом ОБСЄ / Новини на Громадському радіо

Підпал редакції «Четвертої влади» може бути пов'язаний з візитом ОБСЄ

23 лютого 2018 - 13:26
Впродовж останнього тижня у Рівному трапилася серія подібних підпалів

Підпал редакції проекту журналістських розслідувань у Рівному «Четверта влада» — не перший подібний випадок, і може бути пов’язаний з візитом ОБСЄ. Об’єднання громадських організацій «Рада реформ Рівного» відзначає, що останнім часом у місті трапилася серія злочинів проти представників громадських організацій та ЗМІ. Про це розповів голова координаційної ради об’єднання «Рада реформ Рівного» Святослав Клічук в ефірі Громадського радіо

«Буквально кілька днів тому, в ніч на 19 лютого, був подібний підпал дверей помешкання організації, що входить в об’єднання «Антикорупційний моніторинг», — розповідає Святослав Клічук. — Також протягом 3-4 днів трапилися ще дві події з подібним почерком: з пластикових пляшок виливають горючу суміш та підпалюють».

Також він відзначив, що, під час пограбування компанії з серверами сайту «Четвертої влади» викрали і сервери телеканалу «Рівне 1», а також сервери двох місцевих громадських організацій. За його словами, подібні злочини у місті відбуваються впродовж останнього тижня. 

«В цей час в області з інших питань перебувала місія ОБСЄ. Можливо ці всі напади не пов’язані, але схоже, що хтось навмисно провокує такі події. Можливо, такі підпали — якийсь знак чи тиск на громадські організації та ЗМІ», — каже Клічук. 

Можливою причиною підпалу голова об’єднання «Рада реформ Рівного» називає бажання продемонструвати неспокійність регіону. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+