Слухати

Співробітників «Борисполя» відсторонили від роботи за порпання у речах пасажирів / Новини на Громадському радіо

Співробітників «Борисполя» відсторонили від роботи за порпання у речах пасажирів

23 лютого 2018 - 22:23
Поліція розслідує факт імовірної крадіжки речей пасажирів співробітниками аеропорту «Бориспіль»

Працівників міжнародного аеропорту «Бориспіль», які, ймовірно, порпалися у речах пасажирів, відсторонили від виконання обов’язків.

Про це Громадському радіо повідомила начальниця відділу запобігання корупції та внутрішніх розслідувань аеропорту Марина Фастовець.

«Шість працівників притягнуті до дисциплінарної відповідальності та відсторонені від виконання службових обов’язків наразі», — зазначила Фастовець.

Після публікації відео, яке начебто зафіксувало, як працівники камери прийому та здачі вторинного багажу порпаються у валізах пасажирів, аеропорт провів службове розслідування.

«За висновками службового розслідування даних осіб притягнуто до дисциплінарної відповідальності у вигляді доган. Матеріали направлено у правоохоронні органи для розгляду питання щодо притягнення їх до кримінальної відповідальності», — розповіла Фастовець.

Вона зазначила, що аеропорт не може звільнити співробітників без рішення суду.

«Щодо крадіжки — ми такі гучні заяви робити не можемо та й не маємо права. Цей висновок можуть надати лише правоохоронні органи, які зараз досить активно займаються кримінальним провадженням», — сказала співробітниця аеропорту.

Вона пояснила, що працівникам категорично заборонений фізичний контакт зі знайденими речами. Співробітники можуть оглядати речі пасажирів лише під час надходження до кімнати знахідок для детального опису.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+