Слухати

У центрі Одеси люди в балаклавах захопили санаторій  / Новини на Громадському радіо

У центрі Одеси люди в балаклавах захопили санаторій

23 лютого 2018 - 10:43
До санаторію «Лермонтовський» увірвалися люди охоронної фірми, озброєні ломами й арматурою

Кілька десятків співробітників приватної охоронної фірми, озброєні ломами й арматурою, увірвалися близько 7 ранку в одеський санаторій «Лермонтовський», інформує «Думская».

Як повідомляє видання, вони захопили адміністративну будівлю і не пускають працівників на роботу.

За словами адвоката Іллі Халдай, який захищає інтереси чинної адміністрації «Лермонтовського», «загарбниками керує представник державного підприємства, який стверджує, що вони діють законно». 

«Але на сьогоднішній день є що вступило в силу рішення, яке скасувало передачу здравниці Мін’юсту. Не маючи можливості зайти законним шляхом, державне підприємство здійснює злочин при потуранні поліції. Поліція тягне час »,  — каже адвокат Ілля Халдай.

Він додав, що в будівлі знаходиться обладнання санаторію і особисті речі співробітників.

Конфлікт навколо санаторію «Лермонтовський» триває щонайменше з 2011 року. На території санаторію є об’єкти нерухомості загальною площею близько 12,7 тис. кв. м, а сам санаторій розташований недалеко від узбережжя в центральній частині Одеси.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+