Слухати

В Одесі сталася перепалка між проросійськими та українськими активістами через святкування 23 лютого (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

В Одесі сталася перепалка між проросійськими та українськими активістами через святкування 23 лютого (ВІДЕО)

23 лютого 2018 - 19:03
Близько 20 людей зібралися біля пам'ятника Невідомому матросу, прийшли і українські активісти

 

 

В Одесі проросійське громадське об’єднання «Вера и память» провело мітинг біля пам’ятника Невідомому матросу, повідомляє кореспондент Громадського радіо

Близько 20 людей, здебільшого пенсійного віку, поклали квіти до Вічного вогню та заспівали пісні радянських часів. Їх охороняв кордон поліції.

Також до монументу прийшли й українські активісти. Вважають: акція несе провокативний характер. Вони спромоглася поговорити з мітингувальниками, але це перетворилося на перепалку. Більш серозним сутичкам завадили силовики. Вони зробили кордон та супроводили учасників мітингу до автобусів.

Всеволод Ананьєв для Громадського радіо

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+