Слухати

Комерційний риболовний промисел займає більше площі Землі, ніж сільське господарство (ІНФОГРАФІКА) / Новини на Громадському радіо

Комерційний риболовний промисел займає більше площі Землі, ніж сільське господарство (ІНФОГРАФІКА)

24 лютого 2018 - 21:03
85% часу риболовного промислу припадає на рибалок Китаю, Іспанії, Японії, Південної Кореї та Тайваню

Більше половини Світового океану використовується промисловими суднами, пише The Guardian, посилаючись на нові дослідження. 

2375.jpg

Мапа глобальної риболовецької активності у 2016 році //
Мапа глобальної риболовецької активності у 2016 році

fishing.png

Мільйони годин риболовлі провідних рибнопромислових країн світу //
Мільйони годин риболовлі провідних рибнопромислових країн світу
Карта, заснована на інформації, отриманої з більш, ніж 70 000 суден, показує, що комерційний риболовний промисел охоплює більшу площу, ніж сільське господарство.

Рівень риболовлі, згідно дослідження, різко знижується на вихідних та на такі свята, як Різдво та китайський Новий рік

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) зазначає, що одна третина промислових запасів риби потрапляє на тіньові ринки.

Дослідники підготували карту засновану також на супутникових даних про перебування суден та риболовну інтенсивність. Синьо-жовте забарвлення демонструє, що риболовля охоплюю більше, ніж половину усіх вод Світового океану. 

Дослідження провели під керівництвом директора з досліджень і розвитку американської благодійної організації Global Fishing Watch, його частково фінансував Google, а також підтримав актор Леонардо Ді Капріо. Над мапою працювали вчені з університетів Каліфорнії, Стенфорда та Далхусі в Канаді, а також National Geographic.

На п’ять країн припадає 85% комерційного рибного промислу, яке вимірюють кількістю годин в морі. Половина припадає на Китай. Решта: Іспанія, Японія, Південна Корея та Тайвань.

«Дані, (які без супутникових систем, встановлених в риболовецьких суднах, риболовному експерту, який працював би цілодобово, довелося б збирати 200 років), показують справжнє «людське обличчя» риболовлі», — каже Ельвіра Полощанська з Інститут Альфреда Вегенера, Німеччина.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+