Слухати

Окупаційна прокуратура в Криму викликала учасників Українського культурного центру / Новини на Громадському радіо

Окупаційна прокуратура в Криму викликала учасників Українського культурного центру

24 лютого 2018 - 17:20
Типографії також відмовляється друкувати україномовне видання центру, називаючи його екстремістським

«Прокуратура» окупованого Криму викликала для перевірки учасників Українського культурного центру. Також вони прийшли з перевіркою до бібліотеки Сімферополя, де активісти проводять свої заходи. Про це повідомляє Радіо Свобода з посиланням на виступ учасниці центру Ольги Павленко на засіданні «Кримської солідарності». 

«Працівники прокуратури перевіряють бібліотеку, де ми займаємося вишиванням», — сказала Павленко. 

Активісти розповіли, що місцеві типографії також відмовляються друкувати газету, яку видає Український культурний центр. Типографії посилаються на листи від правоохоронних органів Росії, які називають україномовну версію газети «Кримський терен» «екстремістським матеріалом».

Український культурний центр видав експерементальний перший випуск «Кримського терену» українською та російською мовою 26 січня минулого року. В першому випуску була інструкція зі вступу в українські ВНЗ, матеріал про блокування інтернет-ЗМІ в Криму, уривки останнього слова кримського політв’язня Володимира Балуха.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+