Слухати

Рада безпеки ООН проголосувала за 30-денне припинення вогню в Сирії / Новини на Громадському радіо

Рада безпеки ООН проголосувала за 30-денне припинення вогню в Сирії

24 лютого 2018 - 21:43
Після кількох блокувань голосування Росією Рада безпеки ООН одноголосно схвалила резолюцію

Рада безпеки ООН одноголосно проголосувала за 30-денне припинення вогню в Сирії, повідомляє постійне представництво України при ООН.

Пауза дозволить надати гуманітарну допомогу найбільш постраждалим районам Сирії та дасть змогу евакуації поранених, зокрема зі Східної Гути під Дамаском.

Через ракетні обстріли і бомбардування з 19 лютого там загинули понад 450 осіб, близько двох тисяч поранені. 

Резолюція закликала всі сторони «терміново припинити бойові дії щонайменше на 30 днів, щоб забезпечити, безпечну та безперешкодну доставку гуманітарної допомоги та послуг, а також надати медичну допомогу та евакуювати критично хворих і поранених».

Голосування за резолюцію призупинялося кілька разів через блокування Росією

Режим припинення вогню в Сирії не поширюватиметься на військові операції проти терористичних організацій – ІДІЛ, Аль-Каїди та Джебгат Ан-Нусри, а також пов’язаних з ними угруповань.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+