Слухати

Росія просить Олімпійський комітет дозволити маршувати з триколором на закритті / Новини на Громадському радіо

Росія просить Олімпійський комітет дозволити маршувати з триколором на закритті

24 лютого 2018 - 16:45
На Олімпіаді в Пхьончхані двох російських спортсменів вже спіймали на допінгу

Росія подала запит до Олімпійського комітету про відновлення свого олімпійського статусу та дозвіл атлетам маршувати під національним стягом на недільному закритті Олімпіади, повідомляє Reuters.

Росіяни беруть участь в Олімпійських іграх під нейтральним прапором через звинувачення у систематичному використанні допінгу під час Олімпійських ігор у Сочі в 2014 році.

«Ми твердо віримо, що повністю дотримувалися усіх вимог цьогоріч», — сказав голова російської делегації Станіслав Поздняков

Поздняков каже, що вони вибачилися перед комітетом за випадки вживання допінгу, які сталися цього року. Він назвав їх окремими епізодами недбалості спортсменів, а не систематичним порушенням. 

Нагадаємо, російська бобслеїстка Надія Сергєєва покинула олімпійське селище після того, як у допінг-пробі спортсменки виявили триметазидин. Раніше, спортивний арбітражний суд анулював результати російського керлінгіста Олександра Крушельницького, звинувативши його у вживанні мельдонію.

Олімпійський комітет прийме рішення завтра вранці, тому Росія знатиме чи дозволять їм підняти триколори вже перед самим закриттям Олімпійських ігор у Пхьончхані в неділю, 25 лютого. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+