Слухати

В одній з провінцій Пакистану ввели заборону на іграшкові пістолети та автомати

24 лютого 2018 - 18:18
Тепер у провінції Сінд не можна виробляти, продавати, купувати, використовувати і демонструвати іграшкову зброю

Влада провінції Сінд, що у Пакистані, ввела заборону на виробництво, продаж, придбання, використання і демонстрацію іграшкових автоматів і пістолетів на всій території провінції.

Про це пише місцеве видання The Express Tribune.

Зазначається, що рішення було ухвалено після того, як про це попросила поліція, звернувшись до департаменту внутрішніх справ. Своє прохання поліція обґрунтувала тим, що «іграшкова зброя може бути використана при скоєнні вуличних злочинів».

Крім того, у зверненні поліції йшлося про те, що «використання іграшкової зброї дітьми призводить до серйозних травм, а також негативно впливає на уми дітей».

За даними Pakistan Today, у 2015 році місцева Асамблея ухвалила резолюцію, що забороняє виробництво та продаж іграшкової зброї.

Водночас, як інформує видання, у 2017 році заборона на продаж іграшкових автоматів і пістолетів у провінції Сінд вже вводилася – тоді продаж іграшкової зброї було обмежено на 2 місяці. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+