Слухати

В Україні очікується сильне похолодання

24 лютого 2018 - 10:09
Температура в Україні може знизитися до 25° морозу
В Україні очікується сильне похолодання / Новини на Громадському радіо

В Україні 2427 лютого очікується сильне похолодання — зниження мінімальної нічної температури 24 лютого до 10-16° морозу.

Про це попереджають синоптики «Укргідрометцентру». 

У Чернігівській, Сумській та Харківській областях сьогодні прогнозують до 16-21° морозу. На півдні країни та Закарпатті до 3-9° морозу. На більшій частині території України прогнозують сніг. 

25 лютого у Житомирській, Київській, Чернігівській, Полтавській, Сумській та Харківській областях до 17-22° морозу. У південній частині та на Закарпатті до 8-13° морозу.

2627 лютого середня температура в Україні вночі 14-20° морозу. У Волинській, Львівській, Тернопільській, Рівненській, Житомирській, Київській, Черкаській, Чернігівській, Сумській, Полтавській та Харківській областях місцями до 25° морозу. На півдні температура суттєво не зміниться.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+