Слухати

Закон про Донбас набув чинності / Новини на Громадському радіо

Закон про Донбас набув чинності

24 лютого 2018 - 09:30
Це означає завершення АТО в Україні

Сьогодні, 24 лютого, набув чинності закон № 2268-VIII «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях».

Закон передбачає завершення антитерористичної операції (АТО) та початок операції Об’єднаних сил, яку очолить військове керівництво. 

Датою старту окупації опосередковано названо дату початку тимчасової окупації Криму 20 лютого 2014 року, через посилання на інший закон.

Закон розширює повноваження президента та силових структур на Донбасі. Перетин лінії розмежування може ускладнитися. Командувач об’єднаних сил зможе обмежувати в’їзд в ОРДЛО. Окрім того, лише він визначатиме, чи допускати людину у район здійснення заходів із забезпечення національної безпеки й оборони. Не зрозуміло, чи це також стосуватиметься і гуманітарних організацій та журналістів. Закон також дозволяє переміщення товарів в ОРДЛО.

Президент України Петро Порошенко 20 лютого підписав закон «Про особливості державної політики і забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях Донецької і Луганської областей», що переформатовує АТО і визначає Росію агресором.

Про те, що ще зміниться після ухвалення закону, читайте у матеріалі Громадського радіо.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+