Слухати

Росія побоюється втручання США у вибори / Новини на Громадському радіо

Росія побоюється втручання США у вибори

25 лютого 2018 - 16:46
У МЗС Росії вважають, що Вашингтон втручається у політику всіх регіонів світу

Сполучені Штати Америки намагатимуться втрутитися у президентські вибори у Росії.

Про це заявила офіційна представниця міністерства закордонних справ Росії Марія Захарова в ефірі російського каналу НТВ.

«Наші вибори цікаві їм у двох контекстах. Перше — це для, знову ж таки, продовження внутрішньополітичної риторики. Як бачите, напруження не зменшується. Другий момент — це звичайне і традиційне втягнення Сполучених Штатів Америки взагалі у всі внутрішні процеси в усіх регіонах світу», — заявила Захарова.

Президентські вибори в Росії пройдуть 18 березня.

Зазначимо, у США неодноразово заявляли, що Москва намагалася втрутися у хід президентских виборів у 2016 році. Американський президент Дональд Трамп теж погоджується з даними розслідування, хоча вважає, що втручання росіян не вплинуло на результат виборів.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+