Слухати

26 хвилин солідарності: як в Одесі підтримали російських політв’язнів / Новини на Громадському радіо

26 хвилин солідарності: як в Одесі підтримали російських політв’язнів

26 лютого 2018 - 13:40
Акція була не численна, пройшла біля будівлі російського консульства в Одесі

Одесити приєдналися до Всеукраїнської акції «26 хвилин солідарності» на підтримку Олега Сенцова та інших політв’язнів Кремля.  Під стінами російського консульства люди розгорнули транспаранти, на яких зобразили факти російської агресії на Сході України.

«Це – факти для суду у Гаазі, те, що країна-агресор безпосередньо приймає участь у подіях на Донбасі. Ми сподіваємося, що прийде час, коли за цими фактами розпочнуться кримінальні впровадження проти Кремля», — розповіла кореспонденту Громадського радіо Iрина Явтушенко, одна з учасників акції.

«Але, на жаль, зараз ми бачимо, як сам Кремль, за якимись сфабрикованими доказами, тримає за гратами наших співвітчизників. Ці, так звані «уліки», ми теж зобразили на наших транспарантах задля того, щоб показати увесь їхній абсурд!», — додала вона.

З будівлі консульства до учасників акції вийшов охоронець, він поцікавився, що відбувається. Почувши відповідь, сказав: «Ну, хорошо».

Офіційної ж реакції консульства на цю акцію не було.

Акція у формі мовчазного пікету під російськими консульствами пройшла в декількох містах України. Серед них Київ, Одеса, Чернігів, Вінниця.

Нагадаємо, що сьогодні щонайменше 64 українця перебувають у російських в’язницях за політичними справами.  Серед них режисер Олег Сенцов, правозахисник Емір-Усеїн Куку, журналіст Роман Сущенко, кримський фермер Володимир Балух, 19-річний Павло Гриб, кримськотатарський активіст Руслан Зейтуллаєв, капітан 2 рангу запасу Володимир Дудка та багато інших.

Всеволод Ананьєв, Громадське радіо

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+