Слухати

«Путін» та «Порошенко» підтримали Труханова у суді (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

«Путін» та «Порошенко» підтримали Труханова у суді (ФОТО)

26 лютого 2018 - 17:15
Під час розгляду апеляції на запобіжний захід Геннадію Труханову у приміщенні суду відбулася акція протесту: активісти прийшли в масках президентів України та Росії

Під час розгляду в Апеляційному суді Києва справи про обрання запобіжного заходу Геннадію Труханову у залі відбулася коротка акція протесту. 

У залі з’явилися люди у масках Путіна та Порошенко. У руках вони тримали плакати із написами «Підтримую Труханова» та «Візьму Труханова на поруки». Акцію провела партія Демальянс.

28 450 280_1 970 710 223 001 177_961 156 762_n.jpg

Активіст Демальянсу у масці Петра Порошенка на засідання Апеляційного суду Києва // Ана Море / Громадське радіо
Активіст Демальянсу у масці Петра Порошенка на засідання Апеляційного суду Києва
Ана Море / Громадське радіо
Один з організаторів акції Олексій Чорний пояснив:

«Ми хочемо привернути увагу до того, що Порошенко вже давно негласно підтримує Труханова, хоча під час своєї виборчої кампанії обіцяв, що буде робити все для того, щоб сепаратистів і корупціонерів у владі не було».

28 449 763_1 970 710 343 001 165_442 151 930_n.jpg

Активіст у масці Володимира Путіна під час акції в залі суду // Ана Море / Громадське радіо
Активіст у масці Володимира Путіна під час акції в залі суду
Ана Море / Громадське радіо

Присутність «Путіна» активісти пояснили тим, що Геннадій Труханов «активно підтримував» проросійські заходи та заходи сепаратистів в Одесі. На їхню думку, Труханов також є громадянином РФ, що підтверджується копією його російського паспорту, наявністю його даних у реєстрі податкових номерів Росії, а також тим, що всі свої офшори Труханов зареєстрував на свої адреси в Москві та Сергієвому посаді.

Член парламентської фракції «Блоку Петра Порошенко» Дмитро Голубов заявив про намір «захистити свого мера».

Суд  відхилив апеляцію Спеціалізованої корупційної прокуратури щодо запобіжноого заходу меру Одеси. Геннадій Труханов залишається на волі.
 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+