Слухати

У Києві затримали хакера, якого розшукували правоохоронці 30 країн світу, - МВС (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

У Києві затримали хакера, якого розшукували правоохоронці 30 країн світу, - МВС (ФОТО)

26 лютого 2018 - 10:13
Затриманий є організатором міжнародної злочинної платформи, відомої як «Avalanche». Як інформує МВС, вона щодня інфікувала по всьому світу до півмільйона комп’ютерів

Вчора, 25 лютого, у Києві затримали організатора міжнародної злочинної платформи, відомої як “Avalanche”, яка щодня інфікувала по всьому світу до півмільйона комп’ютерів.

Про це інформують у прес-службі МВС.

Зазначається, що при затриманні у чоловіка виявили паспорт громадянина України на ім’я іншої особи, за яким він прибув до столиці.

Сьогодні, 26 лютого, суд у Полтаві обиратиме йому запобіжний захід.

За даними МВС, мережа “Avalanche” функціонувала 7 років. До її ліквідації були задіяні правоохоронці 30 країн.

30 листопада 2016 року поліцейські провели міжнародну спецоперацію з ліквідації цієї кібермережі. Тоді у Полтаві правоохоронці затримали й організатора цієї злочинної діяльності – 33-річного місцевого мешканця.

1 грудня 2016 року Жовтневим районним судом Полтави було розглянуто клопотання представника ГПУ про його арешт. У обранні саме такого запобіжного заходу суд відмовив, після чого підозрюваний зник із зали суду. Пізніше його було оголошено у міжнародний розшук.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+