Слухати

Учасників групи Pussy Riot внесли до бази «Миротворця»  / Новини на Громадському радіо

Учасників групи Pussy Riot внесли до бази «Миротворця»

26 лютого 2018 - 16:54
25 лютого учасників групи Pussy Riot зупинили при виході з парома в окупованому Криму

Учасників групи Pussy Riot Ольгу Борисову, Олександра Софєєва та Марія Альохіну внесли до бази «Миротворця» за «свідоме порушення державногго кордону України з метою проникнення в окупований Росією Крим».

Миротворець — це неурядова організація, що займається дослідженням ознак злочинів проти основ національної безпеки України, миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку.

Нагадаємо, що 25 лютого учасників групи Pussy Riot Ольгу Борисову і Олександру Софєєву зупинили при виході з порома в окупованій Керчі і доставили до будівлі «управління ФСБ» по Криму і Севастополю. Як уточнила учасниця Pussy Riot, силовики нічого їм не сказали і просили «почекати».  Пізніше вона додала, що у них забирають телефони. 

У грудні минулого року у Москві на Луб’янській площі поліція затримала учасницю Pussy Riot Марію Альохіну та двох фотографів. Вони прикріпили банер з написом «З Днем Народження, кати» до грат на будівлі Федеральної служби безпеки РФ. Пізніше суд у Москві визнав винною учасницю Марію Альохіну у проведенні несанкціонованої акції та засудив її до 40 годин обов’язкових робіт.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+