Слухати

З 1 березня час роботи усіх КПВВ на лінії розмежування збільшується — новий графік роботи / Новини на Громадському радіо

З 1 березня час роботи усіх КПВВ на лінії розмежування збільшується — новий графік роботи

26 лютого 2018 - 12:01
Всі КПВВ на лінії розмежування переходять на весняний період роботи

З 1 березня 2018 року всі контрольні пункти в`їзду-виїзду переходять на весняний період роботи. Через це встановлюється новий графік роботи. Про це повідомив помічник начальника Краматорського прикордонного заводу Ігор Заруднєв.

Відповідно до повідомлення, контрольно-пропускні операції осіб та транспортних засобів будуть здійснюватись щоденно з 07.00 до 18.30.

Таким чином, час роботи КПВВ збільшується, оскільки у зимовий період контрольні пункти працювали з 8.00 до 17.00.

Раніше представник Харківської правозахисної групи Юрій Асєєва розповів, що робити, якщо зупинили на блокпосту, КПВВ і кличуть на «бесіду»?

Читайте також: Відсутність ліхтарів, туалетів та медиків: в якому стані КПВВ на адмінкордоні з Кримом? Фото.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+