Слухати

4 кандидати пройшли у фінал конкурсу на посаду голови Національної служби здоров’я / Новини на Громадському радіо

4 кандидати пройшли у фінал конкурсу на посаду голови Національної служби здоров’я

27 лютого 2018 - 16:41
Серед них – Вишневський, Усенко, Петренко і Сліпченко

4 кандидати пройшли у фінал конкурсу на посаду голови Нацслужби здоров’я. Про це повідомляє кореспондент Громадського радіо. 

Серед тих, хто пройшов до фінального етапу конкурсу – юрист Андрій Вишневський, нинішній радник міністра юстиції Роман Усенко, заступник гендиректора приватної клініки «ISIDA» Олег Петренко і власник бізнесу по торгівлі фармацевтичними та стоматологічними матеріалами Микола Сліпченко.

Саме їх допустили до третього завершального етапу співбесіди, де будуть присутні представники громадськості та журналісти.

Водночас, 9 інших кандидатів не пройшли конкурс на посаду голови Нацслужби здоров’я. 

Нагадаємо, сьогодні, 27 лютого, Національна комісія з питань вищого корпусу державної служби має обрати керівника Національної служби здоров`я України.

Раніше Громадське радіо повідомляло про те, що регіонала Свиридова дискваліфікували з конкурсу на посаду голови Національної служби здоров’я.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+