Слухати

ДТП на Сумській у Харкові: найближчим часом очікується до 20 судових засідань / Новини на Громадському радіо

ДТП на Сумській у Харкові: найближчим часом очікується до 20 судових засідань

27 лютого 2018 - 21:56
Сьогодні, на початку слухання захисник обвинуваченого Геннадія Дронова Сергій Перепелиця вимагав випустити його підзахисного з пластикової камери, однак суд відхилив клопотання

Київський райсуд Харкова розпочав слухати справу ДТП на Сумській по суті. Тоді, в жовтні минулого року, шестеро людей загинуло, ще стільки ж постраждало. Сьогодні суд заслухав обвинувальний акт, в якому прокуратура звинувачує і Олену Зайцеву і Геннадія Дронова у порушенні правил дорожнього руху, що призвело до загибелі людей. На початку слухання захисник Дронова Сергій Перепелиця вимагав випустити його підзахисного з пластикової камери, однак суд відхилив клопотання.

Сергій Перепелиця каже: клопотати з цього приводу буде і на наступних засіданнях, адже це потрібно задля більш ефективного судового розгляду.

«Коли клієнт знаходиться поруч з адвокатом, ми можемо спілкуватися з приводу кожного питання: наприклад, при допиті свідків, при допиті потерпілих ми можемо ставити… обвинувачення може ставити питання. Для того, щоб узгодити питання, яке Дронов захоче поставити, ми ж не будемо кожен раз робити перерви на 10 хвилин», — говорить Сергій Перепелиця.

img_1811.jpg

Cуд по справі ДТП в Харкові на вулиці Сумській // Громадське радіо/Софія Бобок
Cуд по справі ДТП в Харкові на вулиці Сумській
Громадське радіо/Софія Бобок

Внаслідок ДТП постраждала і Оксана Барченко, її сестра і чоловік тоді загинули. Захисник цієї родини, Лариса Матвєєва, наполягатиме на допиті експертів, які робили аналізи Зайцевої.

«В матеріалах кримінального провадження знаходиться висновок, в якому було зазначено, що в сечі та крові були виявлені опіати. Ми вважаємо необхідним розглянути зазначені докази для того, щоб встановити, чи були ці опіати дійсно в крові та в сечі і в разі, якщо так — то які були причини того, як вони там з’явилися», — говорить Матвєєва.

img_1812.jpg

Обвинувачені Олена Зайцева та Геннадій Дронов // Громадське радіо/Софія Бобок
Обвинувачені Олена Зайцева та Геннадій Дронов
Громадське радіо/Софія Бобок

Прес-секретар прокурора Харківської області, Віта Дубовик, каже: сторона обвинувачення намагається зробити все, аби цю справу не затягували.

«Першими будуть допитувати потерпілих, тому що багато з них знаходяться ще і на лікуванні, і на реабілітації. Не всі бажають брати участь у кожному засіданні, тим паче, що у нас досить щільний графік призначено судом розгляду цього кримінального провадження, призначено близько двох десятків засідань вже на найближчий час», — зазначила Віта Дубовік.

Найближчим часом на тиждень буде щонайменше по 2 слухання цієї справи. Наступне відбудеться 1 березня.

Нагадаю, 18 жовтня минулого року в Харкові на вулиці Сумській сталася ДТП. Тоді 20-річна Олена Зайцева проігнорувала червоний сигнал світлофору, а 49-річний Геннадій Дронов, який їхав з прилеглої вулиці, почав рух на жовте світло, внаслідок чого Олена Зайцева влетіла в натовп пішоходів, які стояли на зупинці. В цій аварії  загинуло шестеро людей, ще шестеро постраждали.

Читайте також: Зайцева могла вживати наркотики напередодні, але не була за кермом під їхньою дією, — прокуратура

20 жовтня 2017 року Київський районний суду Харкова обрав запобіжний захід Олені Зайцевій у вигляді 60 днів під вартою без внесення  застави. 

Софія Бобок, Харків, Громадське радіо

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+