Слухати

Сестра Сенцова прокоментувала зникнення брата з колонії / Новини на Громадському радіо

Сестра Сенцова прокоментувала зникнення брата з колонії

27 лютого 2018 - 16:12
​Сьогодні, 27 лютого, з'явилась інформацію про зникнення російського політв'язня Олега Сенцова з колонії № 8 у місті Лабитнангі на Уралі

Сестра Сенцова Наталія Каплан розповіла Громадському радіо про пошуки брата.

«Ми перевіряємо, де брат. Поки є лист, що його немає в колонії у місті Лабитнангі. Він може бути, як в поліції, так і взагалі у невідому напрямку. Цим питанням займаються правохахисники, займається МЗС і Лутковська. Теоретично можу поїхати в Росю, але треба розуміти для чого. Тобто зараз я звичайно не поїду, треба мати більш детальну інформацію. Ми туди відправимо швидше за все адвокатів. І будемо добиватись візиту в колонію. Мені зараз важко, я зовсім нещодавно про це дізналась. Зараз тривають пошуки», — розповіла Каплан.

Заяву про зникнення Сенцова зробили у Федеральній службі виконання покарань на запит правозахисниці Яни Гончарової. Про це вона повідомила Громадському.

25 лютого Гончарова написала лист через електронну систему ФСВП, а 27 лютого їй надійшла відповідь, що: «лист не може бути доставлений, оскільки одержувач не утримується в даній установі».

Як повідомляло Громадське радіо, Олег Сенцов написав листа з колонії.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+