Слухати

Ніч у столиці: електротранспорт боровся із заледенілими дротами, спецбригади прогрівали маршрутки / Новини на Громадському радіо

Ніч у столиці: електротранспорт боровся із заледенілими дротами, спецбригади прогрівали маршрутки

28 лютого 2018 - 08:55
​40 одиниць електротранспорту з аварійною службою усю ніч курсували столицею, щоб уникнути обледеніння контактної мережі

Чергові повинні були оперативно повідомляли про можливі її технічні пошкодження.

Про це повідомляє прес-служба підприємства «Київпастранс».

«З десяток оглядових бригад займалися прогріванням рухомого складу, щоб перші рейси для вас, простою мовою, були теплішими за ліжечко», — написали у звіті «Київпастрансу».

Там додали, що 250 людей з третьої години ночі наводили лад на зупинках громадського транспорту, які перебувають на балансі підприємства.

Як повідомляло Громадське радіо, на Україну насуваються 2 циклони.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+