Слухати

Порошенко стверджує, що не витратив жодної копійки з держбюджету на відпочинок на Мальдівах / Новини на Громадському радіо

Порошенко стверджує, що не витратив жодної копійки з держбюджету на відпочинок на Мальдівах

28 лютого 2018 - 15:58
За словами Порошенка, у січні президент нікому не передавав свої повноваження

На прес-конференції Петра Порошенка, на питання журналістів, хто виконував переліт та кому передавали обов’язки, Порошенко відповів, що не витратив жодної копійки з держбюджету на поїздку на Мальдіви. 

«Згідно з конституцією України, президент нікому не може передавати свої обов’язки. Тому я 24 години на добу майже 4 роки знаходжусь на зв’язку. На початку січня я цих обов’язків нікому не передоручав. Кордон я перетинав за своїм прізвищем та своєю реєстрацією. Я сплачував літак, готель зі свого банківського рахунку в українському банку. У декларації протягом 3 тижнів усі зможуть у цьому переконатись. Я не витратив жодної копійки з держбюджету на це. З коштів сплачені усі податки», — розповів Петро Порошенко. 

Нагадаємо, що журналісти проекту “Схеми” провели розслідування і з’ясували, що Порошенко з 1 по 8 січня провів різдвяну відпустку на Мальдівах. За підрахунками “Схем”, президент витратив на відпустку щонайменше 500 тисяч доларів. В прес-службі Президента України підтвердили, що Петро Порошенко дійсно на новорічні канікули літав на відпочинок на Мальдіви.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+