Слухати

У Газпромі підтвердили зобов’язання виплатити Нафтогазу 2,5 мільярда доларів / Новини на Громадському радіо

У Газпромі підтвердили зобов’язання виплатити Нафтогазу 2,5 мільярда доларів

01 березня 2018 - 07:29
У Газпромі додали, що Стокгольмський арбітраж відхилив вимоги Нафтогазу щодо зростання тарифів на транзит газу з Росії

Російський «Газпром» підтвердив, що, згідно з рішенням Стокгольмського арбітражу, зобов’язаний виплатити «Нафтогазу України» 2,56 млрд доларів. 

У той же час в Газпромі не погоджуються з рішенням арбітражного суду і вказують, що за підсумками такого вердикту виник дисбаланс у відносинах з «Нафтогазом» щодо поставок і транзиту газу. Газпром має намір захищати свої права законними шляхами.

Нагадаємо, 28 лютого стало відомо, що Стокгольмський арбітраж задовольнив вимоги Нафтогазу щодо компенсації за недопоставлені Газпромом обсяги газу для транзиту. 


Між Нафтогазом та Газпромом діє два контракти: на постачання газу та на його транзит територією України. У 2014 році у Стокгольмі були ініційовані провадження щодо кожного з них. 22 грудня минулого року у «Нафтогазі» заявили про те, що Арбітражний суд повністю відхилив вимоги «Газпрому» за положенням «бери або плати» на суму 56 млрд дол. за 2009-2017

Читайте також: «Газпром» радіє, що програв не повністю, — заступник голови «Нафтогазу».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+