Слухати

В Енергетичній митниці кажуть, що виписали штраф «Нафтогазу», а не особисто Коболєву / Новини на Громадському радіо

В Енергетичній митниці кажуть, що виписали штраф «Нафтогазу», а не особисто Коболєву

01 березня 2018 - 22:31
Начальник Енергетичної митниці Ігор Піковський повідомив, що штраф на 8,3 млрд грн був виписаний «Нафтогазу» за несплату податків

Штраф на на 8,3 млрд грн  був виписаний «Нафтогазу», а не особисто його голові Андрію Коболєву. Про це начальник Енергетичної митниці Ігор Піковський заявив в коментарі Українським новинам

«Штрафу  — не на Коболєва. Згідно ст. 4 Митного кодексу штраф — на підприємство, де вказується керівник або особа, яка виконує його обов’язки. В даному випадку — НАК» Нафтогаз України » та її керівник Андрій Коболєв», — заявив Піковський.

Він також додав, що, якщо НАК не згоден з рішенням про штраф, то компанія може оскаржити його в центральному апараті ДФС. Якщо ж апарат прийме рішення на користь заявника та залишить в силі рішення митного органу, то НАК може звернутися до суду.

Нагадаємо, Андрій Коболєв повідомив про отримання штрафу на 8,3 млрд грн. Він вважає, що рішення пов’язане у відмовою «Нафтогазу» оплачувати газ, який Росія контрабандою постачала до Донецької та Луганської областей.

Того ж дня Петро Порошенко наказав перевірити, чи було нарахування штрафу обґрунтованим.
 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+