Слухати

Верховна Рада оприлюднила поіменний список в’язнів Кремля / Новини на Громадському радіо

Верховна Рада оприлюднила поіменний список в'язнів Кремля

01 березня 2018 - 16:14
Відкритий список із прізвищами оприлюднено вперше, у ньому - 50 незаконно утримуваних Росією громадян України

Верховна Рада оприлюднила список «в’язнів Кремля» і звернулася до парламентів іноземних держав із проханням про допомогу у їхньому звільненні. Про це повідомляє УНІАН.

Поіменний список оприлюднено вперше, у ньому — понад 50 прізвищ. Серед них - Олега Сенцов, Роман Сущенко, Олександр Кольченко, Павло Гриб, Володимир Балуха, Станіслав Клиха, Микола Карпюк та інші.

Верховна Рада також закликала міжнародну спільноту засудити агресію РФ та політико-дипломатичний і санкційний тиск, щоб домогтися звільнення Олега Сенцова, та інших українців. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+