Слухати

Юрій Крисін не з’явився на суд через «хворобу» / Новини на Громадському радіо

Юрій Крисін не з’явився на суд через «хворобу»

01 березня 2018 - 11:46
На суді у справі Крисіна немає адвокатів Крисіна і самого Крисіна

Сьогодні, 1 березня, Апеляційний суд міста Києва мав розглянути скаргу прокурора і потерпілих на вирок Юрію Крисіну.

Сам Юрій Крисін, а також його адвокати, на судове засідання не з’явилися.

Як повідомляє кореспондент Громадського радіо, о 10:15 Апеляційний суд отримав телефонограму про перенесення засідання через «хворобу» Крисіна.

Прокурор просить застосувати до Крисіна привід на наступне судове засідання. На його думку, причина відсутності Крисіна є неповажною.

Представник потерпілого Павло Дикань просить суд звернути увагу на те, що адвокати не з’явилися взагалі без поважних причин.

Потерпілі — і мати, і вдова Веремія — обурюються тим, що Крисін опинився у дитячому відділенні. На їхню думку, про засідання було відомо заздалегідь, тож Крисін свідомо через знайомих домовився про лікарню, щоб уникнути присутності в суді

Наразі суд перебуває у нарадчій кімнаті, де визначається з датою наступного засідання. 

Нагадаємо, 26 лютого стало відомо про те, що Юрій Крисін перебуває у дитячому відділенні Інституті серця.

До нього у палату прийшли ативісти, учасники АТО на Донбасі та члени праворадикальної організації С-14

Вони принесли йому отруту, кульки і мандарини. Колишній священник, а нині — боєць Правого сектору, отець Арістарх облив Юрія Крисіна зеленкою

Сам Крисін тоді заявив журналістам, що «не ховається від судів, та буде присутнім на засіданні 1 березня». Він також наголошував на тому, що він не лікується, а проходить обстеження у дитячому відділенні Інституту серця. 

Міністерство охорони здоров’я з’ясовує, чому Юрій Крисін, якого засудили до 4 років позбавлення волі умовно за причетність до вбивства журналіста Веремія під час Майдану, переховувався у дитячому відділенні Інституту серця.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+