Слухати

Законопроект про Антикорупційний суд підтримали у першому читанні  / Новини на Громадському радіо

Законопроект про Антикорупційний суд підтримали у першому читанні

01 березня 2018 - 12:44
«За» ухвалення законопроекту проголосувало 282 депутата

Сьогодні, 1 березня, народні депутати підтримали в першому читанні внесений президентом Петром Порошенком законопроект 7440 про Антикорупційний суд.

«За» ухвалення законопроекту проголосувало 282 депутата.

Законопроект передбачає, що Антикорупційний суд буде розглядати справи, якщо предмет злочину чи заподіяної шкоди щонайменше в 500 разів перевищує розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб (з 1 січня — це 881 тис. грн).

Читайте також: Обійти Антикорупційний суд підозрюваним у корупції буде не просто, — Олександра Устінова.

Президент України Петро Порошенко заявив про сподівання на те, що Верховна Рада прийме закон про Антикорупційний суд до середини квітня, а сам суд почне працювати до 2019 року.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+