Слухати

Амосову відновили на посаді ректорки медуніверситету ім. Богомольця / Новини на Громадському радіо

Амосову відновили на посаді ректорки медуніверситету ім. Богомольця

02 березня 2018 - 17:04
Суд зупинив дію наказу МОЗ, яким її було відсторонено на 2 тижні у зв’язку з перевіркою

Згідно з рішенням адміністративного суду міста Києва від 1 березня, Катерину Амосову відновили на посаді ректорки медуніверситету ім. Богомольця.

Про це йдеться у повідомленні на сайті вишу.

Так, Адміністративний суд Києва зупинив дію наказу Мінохорони здоров’я. Наказом міністерства Амосову відстороняли на 2 тижні у зв’язку з проведенням перевірки. Цим же пунктом наказу МОЗ на посаду в.о. ректора призначався професор кафедри хірургії Михайло Захараш.

Згідно з визначенням суду, Катерина Амосова повернулася до своїх обов’язків ректора НМУ негайно.

Нагадаємо, 20 лютого Міністерство охорони здоров’я України відсторонило від виконання обов’язків ректорку Національного медичного університету імені Богомольця Катерину Амосову

Ректорку відсторонили через те, що студенти стоматологічного факультету не змогли скласти обов’язковий для продовження навчання іспит «Крок 1. Стоматологія».

Після цього на сторінці ВНЗ з’явилося повідомлення про те, що студенти та трудовий колектив Національного медуніверситету імені О.Богомольця оголосили безстроковий страйк.

У повідомленні вказувалося, що страйк було оголошено страйкомом, до якого увійшли зі сторони студентства представники Студентського парламенту університету, студентської ГО «Студентська довіра», студентський профком, та студентський актив. Зі сторони трудового колективу НМУ імені О.О. Богомольця декани та проректори, профспілковий комітет університету.

Міністерство освіти та науки виступило проти зриву навчання в НМУ імені Богомольця

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+