Слухати

Газпром заявив, що розриває контракт з Нафтогазом / Новини на Громадському радіо

Газпром заявив, що розриває контракт з Нафтогазом

02 березня 2018 - 16:03
У російській компанії стверджують, що до такого рішення їх спонукало рішення Стокгольмського артбітражу

У «Газпромі» заявили про розірвання контракту з «Нафтогазом» на постачання і транзит газу. Про це повідомляє російський Інтерфакс.

Глава правління «Газпрому» Олексій Міллер заявив, що рішення Стокгольмського арбітражу «порушило баланс інтересів сторін за даними контрактами».

«Арбітри аргументували своє рішення різким погіршенням стану української економіки. Ми категорично проти того, щоб за наш рахунок вирішувалися економічні проблеми України. У такій ситуації продовження дії контрактів для „Газпрому“ є економічно недоцільним і невигідним», — сказав він.

Цю заяву прокоментував міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

«Вчора я Газпром назвав „наперсточниками“, а сьогодні вони поводяться як гравці у покер і намагаються підвищувати ставки. Лише незрозуміло, у що і з ким вони грають», — написав міністр у своєму Twitter.

Водночас, у «Нафтогазі» наразі не отримали жодних документів про розірвання контрактів щодо купівлі-продажу і постачання газу. Про це повідомив Укрінформ з посиланням на прес-службу «Нафтогазу». 

Нагадаємо, 28 лютого Стокгольмський арбітраж задовольнив вимоги Нафтогазу щодо компенсації за недопоставлені Газпромом обсяги газу для транзиту.

Після цього Росія знизила тиск в транзитній газовій трубі на понад 15%.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+