Слухати

МОЗ оскаржуватиме поновлення Катерини Амосової на посаді ректорки / Новини на Громадському радіо

МОЗ оскаржуватиме поновлення Катерини Амосової на посаді ректорки

02 березня 2018 - 20:05
Суд поновив Катерину Амосову на посаді ректорки університету Богомольця. Міністерство охорони здоров'я оскаржуватиме це рішення

Міністерство охорони здоров’я оскаржуватиме рішеня Адміністративного суду Києва про поновлення Катерини Амосової на посаді ректорки Національного медичного університету ім. Богомольця. Про це Громадському радіо повідомив заступник міністра охорони України Олександр Лінчевський.

«Ми не маємо ілюзій щодо всі форм спротиву старої освітянської системи. Ми будемо оскаржувати це рішення», — сказав він.

Нагадаємо, згідно з рішенням адміністративного суду міста Києва від 1 березня, Катерину Амосову поновили на посаді ректорки медуніверситету ім. Богомольця. Суд зупинив дію наказу МОЗ, яким її було відсторонено на 2 тижні у зв’язку з перевіркою міністерської комісії.

Ректорку відсторонили через те, що студенти стоматологічного факультету не змогли скласти обов’язковий для продовження навчання іспит «Крок 1. Стоматологія».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+