Слухати

Нафтогаз підписав контракт з польською енергетичною компанією / Новини на Громадському радіо

Нафтогаз підписав контракт з польською енергетичною компанією

02 березня 2018 - 16:57
Доставка газу розпочалася у п'ятницю 2 березня

Український Нафтогаз підписав контракт з польською енергетичною компанією PGNiG на доставку газу. Про це повідомляє портал money.pl.

Зазначається, що сторони підписали контаркт після того, як «Газпром» відмовився постачати газ до України. 

«Енергетична солідарність і добра співпраця з сусідніми країнами є нашим обов’язком. Особливо зараз, коли Україна не отримує поставок з Росії, а потреба у природньому газі в опалювальних цілях росте з огляду на сувору зиму. Ми готові збільшити орбсяг поставок або продовжити термін дії контракту з «Нафтогазом», в заоежності від потреб українського ринку», — цитує видання очільника PGNiG Пьотра Возняка.

До кінця березня  PGNiG має доставити до України понад 60 кубометрів газу.

Нагадаємо, раніше Нафтогаз закликав українців, що мають газові котли, зменшити температуру для економії. Це дозволить знизити потребу в газі на 8-9%.

Газпром заявив про наміри розірвати контракт з Нафтогазом. У російській компанії стверджують, що до такого рішення компанію спонукало рішення Стокгольмського артбітражу.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+