Слухати

Нафтогаз закликає українців, що мають газові котли, зменшити температуру для економії / Новини на Громадському радіо

Нафтогаз закликає українців, що мають газові котли, зменшити температуру для економії

02 березня 2018 - 10:03
Економія дозволить знизити потребу в газі на 8-9%

«Нафтогаз» просить українців, у яких є газові котли, зменшити температуру в приміщенні на 1 градус вдень і на 2 градуси вночі

«Нафтогаз» пояснює це прохання тим, що вчора російський «Газпром» знизив на 20% тиск у газопроводах на своєму боці системи і звів до мінімуму продаж газу іншим клієнтам.

Заходи з економії дозволять Україні знизити потребу в газі на 8-9%.

«І цього буде достатньо, щоб російський шантаж не вдався, — заявляють у прес-службі «Нафтогазу Україна». — Ми працюємо з місцевими владами, щоб комунальні тепловики у найближчі дні робили так само для будинків з централізованим опаленням».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+