Слухати

Порошенко скликав нараду у зв’язку з рішенням Газпрому розірвати контракт на поставку та транзит газу / Новини на Громадському радіо

Порошенко скликав нараду у зв'язку з рішенням Газпрому розірвати контракт на поставку та транзит газу

02 березня 2018 - 17:51
У російській компанії стверджують, що до такого рішення їх спонукало рішення Стокгольмського артбітражу

Петро Порошенко скликав нараду у зв’язку з рішенням Газпрому в односторонньому порядку розірвати контракт в Нафтогазом щодо постачання та транзиту газу. Про це повідомив прес-секретар президента Святослав Цеголко у своєму Twitter.

«Президент скликав нараду щодо безвідповідального рішення Газпрому розірвати контракти з Нафтогазом», — ідеться у повідомленні.

Цеголко також поінформував, що транзиту газу в Європу нічого не загрожує, а енергетична ситуація 24 години знаходитиметься під контролем.

«Контрактами між Нафтогазом та Газпромом не передбачено право їх розірвання в односторонньому порядку, і подібні заяви Газпрому можуть пояснюватися лише небажанням виконувати свої контрактні зобов’язання», — повідомляється в офіційному Twitter-акаунті президента.

Нагадаємо, у Газпромі заявили про розірвання контракту з Нафтогазом на постачання і транзит газу.

Глава правління Газпрому Олексій Міллер заявив, що рішення Стокгольмського арбітражу «порушило баланс інтересів сторін за даними контрактами».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+