Слухати

Порошенко зробив все, щоб не допустити мене до судового процесу, — Янукович / Новини на Громадському радіо

Порошенко зробив все, щоб не допустити мене до судового процесу, — Янукович

02 березня 2018 - 11:05
Про радикалів та державний переворот Янукович розповідає у російському інформагенстві ТАСС, в Москві

У Москві триває прес-конференція екс-президента України Віктора Януковича.

«Влада почала війну проти свого народу, приклеївши на свої злочинні дії ярлик АТО, — каже екс-президент, згадуючи про, так звані, порушення Мінських домовленостей українською стороною. — Закон про реінтеграцію Донбасу — це закон про продовження війни». 

Також Янукович заявляє, що судовий процес проти нього — політичний процес, зініційований українською владою.

«Не хочуть слухати свідків захисту, обмежують мій доступ до слухань, не дослухаються до адвокатів», — жаліється Янукович. — Я беру участь у «судовій виставі» через ЗМІ, іншої можливості мені не залишили».

Вину за війну, «найчорнішу пляму в історії України», екс-президент покладає на нинішнього президента Петра Порошенка

За його словами, війна псує взаємини Європи, Росії і США.

На питання про винуватців розстрілів на Майдані у лютому 2014-го року, Янукович наводить розслідування «вченого Івана Качановського».

«Я використовував їх під час допиту в режимі відеоконференції на суді над беркутівцями. І зараз постійно передаю їх своїм адвокатам», — каже екс-президент. 

Захід проходить у російському державному агентстві ТАСС. Присутні також адвокати Віктора Януковича, які захищають його інтереси у справі про державну зраду, яку розглядає Київський Солом’янський суд, — Віталій Сердюк та Ігор Федоренко. 

«Віктор Янукович розповість про нові докази причетності представників нинішньої української влади до розстрілу протестувальників на «майдані», а також судовий процес, ініційований київською владою», — так анонсували подію. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+