Слухати

Російського художника-перфомансиста залишили під вартою у Парижі (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

Російського художника-перфомансиста залишили під вартою у Парижі (ФОТО)

02 березня 2018 - 07:44
Апеляційний суд Парижа зробив засідання відкритим після 13 днів сухого голодування

Апеляційний суд Парижа залишив у силі рішення про продовження арешту російського художника-перфомансиста Петра Павленського.

ПІсля 13 днів сухого голодування на знак протесту проти закритої форми судового процесу, суд зробив засідання відкритим. 

«Найголовніше — це те, що тепер двері відчинені. Процес став відкритим. Як сказав Петро, ми перемогли», — прокоментувала рішення суду цивільна дружина Павленського Оксана Шалигіна.

28 467 920_1 629 081 560 501 894_5 516 467 379 485 239 857_n.jpg

Шалигіна: «А Петра залишили під арештом, тому що дуже бояться» //
Шалигіна: «А Петра залишили під арештом, тому що дуже бояться»

Оксану Шалигіну затримали разом з Павленським у жовтні 2017 року за підпал будинку Банку Франції. Її звільнили з-під варти у січні. 

За словами активістів, Павленський провів акцію, щоб «розпалити вогонь революції по всьому світу», почавши з Франції. 

У травні 2017 року російському художнику Петру Павленському надали притулок у Франції.

Нагадаємо, Петро Павленський відомий такими акціями-перфомансами, як «Шов» (Пвленський зашив собі рота як протест проти закриття гласності для сучасних митців у Росії), «Фіксація» (художник пригвіздив свою калитку до бруківки в центрі Москви, як символ апатії суспільства), «Розділення» (перфомансист відрізав собі мочку вуха, сидячи на паркані психіатричної лікарні, як демонстрацію проведення кордону між божевільними та «здоровими»), «Туша» (оголений художник в колючому дроті безмовно лежав на вулицях Санкт-Петербурга, протестував проти репресивної влади Росії) в 2014-ому році Петро Павленський з іншими активістами провів акцію «Свобода» — групове спалювання барикади з автомобільних покришок на захист свободи, серед іншого був присутній і український прапор

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+