Слухати

Сніг на Луганщині: ускладнено рух у Марківському напрямку (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

Сніг на Луганщині: ускладнено рух у Марківському напрямку (ФОТО)

02 березня 2018 - 16:06
У селах дороги ще не розчищали - в пріоритеті дороги державного значення

Проїзд на всіх напрямках в Луганській області повністю забезпечений. Про це розповів Олександр Коротун, начальник ДП «Луганський облавтодор». За його словами, зараз дорожники займаються розчищенням траси до сіл.

У Старобільському районі проїзд забезпечений в усіх напрямках, розповів головний інженер Старобільського «Дорожньо-експлуатаційної дільниці Віталій Лопатин.

Залишається проблема з розчищенням доріг у Марківському напрямку, тому він рекомендує добиратися туди через Новопсков. На даний момент, дорогу прочистили дорогу до села Садки. До завтра, 3 березня, планують закінчити.

У селах дороги ще не розчищали, оскільки в пріоритеті дороги державного значення. Лопатин розповів, що надходили заявки і прохання про допомогу з розчищенням дороги від керівництва с. Світле, Калмиківка і Чмировской громади. Розчищення дороги до сіл Старобільського району планується на завтра.

Марина Ковальова, Старобільськ

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+