Слухати

В університеті Шевченка відмінили заняття до 12 березня / Новини на Громадському радіо

В університеті Шевченка відмінили заняття до 12 березня

02 березня 2018 - 17:29
Відповідний наказ ректора КНУ оприлюднили у п'ятницю 2 березня

Київський національний університет імені Т. Шевченка іде на канікули до 12 березня — відповідний наказ ректора оприлюднили в п’ятницю. 

Нагадаємо, раніше дитячим садкам, школам і вищим навчальним закладам рекомендували призупинити роботу до 6 березня з метою економії газу. Про це у Раді заявив міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик. Оскільки 8, 9, 10 і 11 березня — це вихідні, імовірно, що дитячі садки і школи також зачиняться до 12 березня.

Нагадаємо, від середини січня до 1 березня студенти КНУ навчалися дистанційно.

Раніше, «Нафтогаз» закликав українців, що мають газові котли, зменшити температуру на 1 градус вдень і на 2 градуси вночі. Також тимчасово обмежили споживання газу для компаній. 

Міненерговугілля очікує відновлення планового газопостачання після 5-6 березня. Ці заходи пов’язані з тим, що вчора російський «Газпром» знизив на 20% тиск у газопроводах на своєму боці системи і звів до мінімуму продаж газу іншим клієнтам.

Заходи з економії дозволять Україні знизити потребу в газі на 8-9%.
 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+