Слухати

Янукович не розповів, чи просив Путіна вивести російські війська з України / Новини на Громадському радіо

Янукович не розповів, чи просив Путіна вивести російські війська з України

02 березня 2018 - 12:33
Янукович не відповів на питання кореспондентки Громадського радіо

Віктор Янукович розповів про два звернення до Володимира Путіна —  були звернення та заява — під час прес-конференції у Москві. 

Журналістці Громадського радіо дозволили поставити питання після слів модератора про закінчення конференції.

Віктор Янукович проігнорував запитання «Чи просили ви Путіна вивести російські війська з України та припинити утиски кримських татар та людей з проукраїнською позицією в Криму?».

Раніше під час конференції Янукович наголошував, що його єдине бажання і мета — мир та приєднання Донбасу до України шляхом переговорів. 

Також, відповідаючи на попередні запитання журналістів, він сказав, що просив введення «поліцейської миротворчої місії».

Кореспондентка Громадського радіо зауважила, що в тексті листа до Путіна, який розглядається під час слухання процесу щодо державної зради Януковича, йдеться конкретно про введення Збройних сил РФ

Янукович відповів, що звернення було написано в першій половині дня першого березня 2014-го року. За його словами, він довго радився з соратниками щодо звернення Путіну, тому що «потрібно було знайти правильну позицію і причину звернення».

Також він додав, що в основі звернення лежав договір про дружбу України з Росією.

«Звернення до Путіна, оприлюднене Чуркіним за дорученням МЗС Росії під час засідання Ради безпеки ООН, я відправив в МЗС Росії. Заява була, фактично, додатком. Загалом, звернень до Путіна було два», — сказав екс-президент. 

Захід пройшов у російському державному інформагентстві ТАСС. Присутніми були також адвокати Віктора Януковича, котрі захищають його інтереси у справі про державну зраду, яку розглядає Київський Солом’янський суд, — Віталій Сердюк та Ігор Федоренко. 

Читайте також: Порошенко зробив все, щоб мене не допустили до судового процесу, — Янукович

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+