Слухати

Заходи з економії газу були затверджені у 2015 році / Новини на Громадському радіо

Заходи з економії газу були затверджені у 2015 році

02 березня 2018 - 13:27
Про це повідомила речниця «Нафтогазу» Альона Осмоловська.

Заходи з економії газу «Нафтогаз» впроваджує за планом, який був розроблений ще у 2015-ому році. Про це Громадському радіо повідомила речниця «Нафтогазу» Альона Осмоловська.

Комплекс спеціальних заходів під час надзвичайних ситуацій в енергетиці, згідно з її словами, був розроблений разом з експертами з США.

Зокрема, це план передбачає дії з обох боків взаємодії — як зменшення витрат з боку комерційних споживачів, так і заходи зі сторони виробників тепла з метою максимального зниження добової потреби в газі.

Чому «Нафтогаз» вкотре виявився неготовим до проблем з російським газопостачанням Альона Осмоловська не відповіла.

Сьогодні «Нафтогаз» закликав українців, у яких є газові котли, зменшити температуру в приміщенні на 1 градус вдень і на 2 градуси вночі.

Наразі тимчасово обмежили споживання газу для компаній. Міненерговугілля очікує відновлення планового газопостачання після 5-6 березня. Зазначається, що заходи з економії дозволять Україні знизити потребу в газі на 8-9%. 

Дитячим садкам, школам і вищим навчальним закладам рекомендували призупинити роботу до 6 березня з метою економії газу.

Додамо, що заступник директора Департаменту міського благоустрою КМДА Тарас Панчій зазначив, що у Києві поки що не працюватимуть лише школи впродовж 2 та 3 березня. ВНЗ свою роботу на сьогодні продовжують. 

Нагадаємо, Україна не отримує газ з Росії впродовж двох років. «Газпром» обіцяв відновити постачання після рішення Стокгольмського арбітражу. Рішення на користь України арбітраж виніс 28 лютого. За 10 хвилин до старту поставки «Газпром» відмовив у поставці та знизив тиск у газопроводах на 20%.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+