Слухати

Біля Ради прибрали всі намети

03 березня 2018 - 16:39
Комунальники зараз вивозять сміття
Біля Ради прибрали всі намети  / Новини на Громадському радіо

Біля Верховної Ради більше немає наметового містечка. 

З самого ранку поліція у відповідності з рішенням суду повинна була проводити слідчі дії у наметовому містечку. Однак протестувальники почали чинити опір правоохоронцям. Відбулися зіткнення, в результаті яких, за інформацією Руху «Визволення» госпіталізовано 11 учасників протестної акції.

В результаті зіткнень постраждали семеро поліцейських, правоохоронці затримали більше 100 осіб. В наметовому містечку біля мітингувальників вилучили 9 гранат РГД-5, запали, «коктейлі Молотова» і 5 димових хв.

Також відзначається, що правоохоронці завершили слідчі дії в наметовому містечку на вулиці Грушевського і в Маріїнському парку.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+