Слухати

У Польщі звинуватили аргентинське ЗМІ в порушенні «закону про Голокост»

03 березня 2018 - 21:01
Закон набрав чинності два дні тому, першою, кого звинуватили, стала газета «Pagina 12»
У Польщі звинуватили аргентинське ЗМІ в порушенні «закону про Голокост» / Новини на Громадському радіо

Неурядова організація «Польська ліга проти наклепу» звинуватила сайт аргентинської газети Pagina 12 та її журналіста Федеріко Павловського у тому, що вони пошкодили репутацію польських солдатів. Про це пише AFP.

На думку організації, газета використала фото солдатів польського антикомуністичного спротиву після Другої світової війни в статті про різанину в Єдвабному. Тоді, в 1941 році, група польського населення у селі Єдвабному вчинила погром та вбила щонайменше 300 єврейських сусідів під час німецької окупації. На думку «Польської ліги проти наклепу», газета заподіяла «шкоду польській нації та добрій репутації польських солдатів».

Нагадаємо, внаслідок різанини в Єдвабному 10 червня 1940 року було вбито 340 євреїв, більшість із яких спалили живцем.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+