Слухати

Найбільших домашніх котів можна побачити в Українському домі / Новини на Громадському радіо

Найбільших домашніх котів можна побачити в Українському домі

03 березня 2018 - 15:39
Мейн-куни - одні з найбільших домашніх котів. Їх довжина може сягати 1 метра, а вага - 10 кілограмів

Найбільших домашніх котів України можна побачити 3 та 4 березня в Українському домі на виставці, яку проводить клуб Royal Feline. Це  коти північноамериканської породи мейн-кун. Їх довжина може сягати 1 метра, а вага — 10 кілограмів.

Організатори розповідають, що у виставці бере участь близько 200 учасників, а представлено, окрім мейн-кунів, ще близько 20 різних порід котів.

Окрім звичайного суддівства, у суботу відбудеться «битва гігантів» — шляхом зважування з котів великих порід обиратимуть найкрупнішого. У неділю анонсували конкурс тварин сріблястих забарвлень.

«Срібло в довгій чи короткій шерсті, чи навіть у котів-сфінксів — це різні відтінки», — пояснила спікерка заходу Лариса Гарматюк.

Вона також зазначила, що клуб Royal Feline проводить виставки двічі на рік — восени та навесні, ця виставка є     27-ою.

«Учасники зможуть отримати експертну оцінку своєї роботи, глядачі матимуть можливість ознайомитися з новими породами, яких в Україні ще немає або є дуже мало,» — додала Лариса Гарматюк.

Під час змагань судді мають оцінювати котів згідно зі стандартами, встановленими міжнародною фелінонімічною організацією. Вони порівнюють з цими стандартами пропорції кота, тілобудову, шерсть, форму вух та очей. Потім суддя призначає тварині бали, за які вона отримує сертифікат. Власники котів збирають такі сертифікати, оскільки за певну їх кількість кіт чи кішка здобуває черговий титул для своєї виставкової кар’єри.

Котів породи мейн-кун серед учасників виставки найбільше. Самці мейн-кунів у дорослому віці можуть важити навіть до 10 кг, а самиці – до 7 кг, у довжину мейн-куни сягають до 1 метра.

Найвідоміший мейн-кун – це нью-йоркський кіт Самсон, який має навіть свою сторінку в Інстаграмі. У Самсона є всі шанси потрапити до книги рекордів Гіннеса, бо важить він 13 кг, а його довжина сягає 122 сантиметри.

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+