Слухати

Вбивство журналіста у Словаччині: поліція відпустила усіх затриманих / Новини на Громадському радіо

Вбивство журналіста у Словаччині: поліція відпустила усіх затриманих

03 березня 2018 - 18:04
Мешканці Словаччини вимагають проведення чесного та незалежного розслідування злочину

Поліція Словаччини відпустила усіх сімох затриманих у зв’язку з вбивством журналіста-розслідувача Яна Куціяка та його дівчини. Про це повідомляє місцеве видання Tvnoviny.sk.

Правоохоронці пояснили, що з моменту затримання пройшло 48 годин, необхідних для встановлення фактів і пред’явлення звинувачення. Після закінчення цього терміну, затриманих відпустили.

Напередодні мешканці різних міст Словаччини вийшли на мітинг пам’яті про загиблого журналіста. За різними оцінками, на вулиці Братислави вийшло від 20 до 25 тис. людей.

Вони, зокрема, вимагали проведення чесного та незалежного розслідування злочину.

Нагадаємо, у проміжку між 22 — 25 лютого, словацького журналіста Яна Куціака та його дівчину вбили. Тіла 27-річного репортера і його подруги знайшли в їхньому будинку поблизу міста Трнава.

За словами глави словацької поліції Тібора Гашпара, найбільш вірогідним мотивом убивства є професійна діяльність журналіста.

Ян Куціяк розслідував випадки шахрайства з грошима європейських фондів і можливу причетність до цього італійського мафіозного клану. Це перший убитий журналіст за всю історію незалежності Словаччини.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+