Слухати

З понеділка запрацюють дитячі садки, школи, ПТНЗ та виші, - МОН

03 березня 2018 - 17:27
Не будуть відновлювати роботи заклади, які закриті на карантин
З понеділка запрацюють дитячі садки, школи, ПТНЗ та виші, - МОН / Новини на Громадському радіо

Кризовий комітет Міністерства енергетики та вугільної промисловості України вирішив проблему з газопостачанням у навчальні заклади. Про це йдеться у листі-роз’ясненні Міністерства освіти і науки України щодо відновлення роботи закладів.

«Наразі проблему з газопостачанням у країні вдалося оперативно вирішити, тому вже в понеділок, 5 березня, усі заклади освіти – дитячі садки, школи, ПТНЗ та виші – працюватимуть у звичайному режимі», — сказано у листі, опублікованому на Урядовому порталі.

Відповідне рішення прийняв Кризовий комітет Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, 3 березня 2018 року.

У листі сказано, що виключення можуть становити ті заклади, які не працюють з причин, що не стосуються газопостачання. Наприклад, такою причиною може бути карантин або інші обставини.

«Також звертаємо вашу увагу, що безпосереднє рішення про призупинення або відновлення роботи закладів вищої освіти приймає сам заклад у межах власної автономії. Відповідні рішення також мають прийняти й органи місцевого самоврядування, до сфери управління яких належать інші заклади освіти», — йдеться у листі.

Нагадуємо, що 1 березня 2018 року відбулося засідання Кризового комітету при Міненерговугілля, за результатами якого було складено протокол та прийнято низку рішень, зокрема тих, що  стосуються призупинення роботи закладів освіти.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+