Слухати

У Дніпрі та Харкові не відновлюватимуть навчання 5 березня / Новини на Громадському радіо

У Дніпрі та Харкові не відновлюватимуть навчання 5 березня

04 березня 2018 - 11:20
Незважаючи на рішення МОН, вимушені канікули продовжать до 12 березня

Незважаючи на рішення Міністерства освіти і науки про відновлення навчання з 5 березня, у школах Дніпра не буде занять до 12 березня, як планувалось раніше. Про це на своїй сторінці у Facebook написав міський голова Борис Філатов. Він пояснив це тим, що відповідний документ від МОН надійшов до мерії Дніпра запізно, о 16.52.

«Жодна душа в міністерствах не подумала про те, що батьки переколотили бабусь і дідусів, хтось узяв відгули, хтось поїхав, хтось приїхав, всі поміняли плани», — написав він.

Заняття відновлять 12 березня також Харкові. Про це повідомляє офіційний портал міської ради Харкова city.kharkov.ua з посиланням на рішення міського голови Геннадія Кернеса.

«Батьки вже відвезли багатьох дітей до бабусь або забезпечили їм організоване дозвілля за містом. Учні ПТУ також роз’їхалися по домівках. Тому заняття в школах і профтехучилищах відновляться, як і було вирішено вчора, 12 березня. У звичайному режимі працюють тільки дитячі садки», — зазначила директор харківського Департаменту освіти Ольга Деменко.

Нагадаємо, заняття в навчальних закладах попередньо відмінили до 12 березня у зв’язку з проблемами із газопостачанням. Однак учора 3 березня міністр освіти і науки Лілія Гриневич повідомила, що проблема з газопостачанням вирішена, тому з понеділка заклади освіти спокійно можуть працювати у звичному режимі. Міністр, утім, зазначила, що рішення про відновлення роботи приймають самі виші та місцеві органи влади, до сфери управління яких належать навчальні заклади.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+