Слухати

У США буря зламала посаджене 227 років тому Джорджем Вашингтоном дерево (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

У США буря зламала посаджене 227 років тому Джорджем Вашингтоном дерево (ФОТО)

04 березня 2018 - 12:30
У 1791 році губернатор Нью-Йорка Джордж Клінтон подарував хвойне дерево Джорджу Вашингтону

Через бурю, яка вдарила по північному сходу США, зламалось хвойне дерево — канадська тсуга, яку 227 років тому посадив засновник і перший президент США Джордж Вашингтон. Про це йдеться в повідомленні на сторінці маєтку Вашингтона Маунт-Вернон в штаті Вірджинія в Facebook.

Буря зламала і вірджинський кедр, який протягом багатьох років «оберігав могилу Вашингтона». У 1791 році губернатор Нью-Йорка Джордж Клінтон подарував хвойне дерево Джорджу Вашингтону, а той посадив його біля північного входу в сад у своєму маєтку.

Маєток Маунт-Вернон знаходиться на березі річки Потомак, в 24 кілометрах на південь від Вашингтона. У 1960 році йому надали статус національного історичного пам’ятника. Маєток включає в себе двоповерховий дерев’яний будинок, в якому збереглися меблі та особисті речі Вашингтона, плантацію і ряд інших будівель, в тому числі винокурню. Перший президент США і його дружина поховані біля маєтку.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+